Почетна » B.A.S.T.A info: Честитке за предату листу напредњака, заветника, радикала и социјалиста (ВИДЕО)

B.A.S.T.A info: Честитке за предату листу напредњака, заветника, радикала и социјалиста (ВИДЕО)

Сатира уз песму:

од Сатирична Редакција
0 коментар

B.A.S.T.A info, сатирична редакција портала Жиг инфо честита предату листу напредњака, заветника, радикала и социјалиста уз песму:

 

Ернесто Дела Серна

Можда ти се свиди

Оставите коментар