Почетна » Гроцка на пену од Дунава: Предизбори 2022, спот No1(Видео)

Гроцка на пену од Дунава: Предизбори 2022, спот No1(Видео)

од admin
0 коментар

 

 

Спот редизајнирао:
Ернесто де ла Серна

*Рубрика „Гроцка на пену од Дунава“ су измишљене приче, испреплетане стварношћу.

 

Можда ти се свиди

Оставите коментар