Каљуга у Бегаљици остаје, и друга места у Гроцкој у истој позицији јер нису опредељена средства

2233270949216234posipanjesaosptenje
Жељко Маторчевић
април 20, 2023

0 коментара

2 мин читања
25

Тренутно, у буџету ГО Гроцка, а самим тим и у плану ЈП „За развој ГО Гроцка“, за 2023. годину, нису опредељена средства за радове на уређењу и санацији некатегорисаних путева, саопштили су за Жиг инфо из предузећа „За развој ГО Гроцка“.

Одговор је стигао након објављивања текста :

https://ziginfo.rs/lokalne-vesti/grocka/ovim-mestanima-begaljice-pre-par-godina-obecano-asfaltiranje-a-oni-do-kuca-i-dalje-preko-kaljuge/

Подсетимо се, мештани ове улице, њих око 40-ак, обратили су се готово свим кључним функционерима у Гроцкој и увек су добили само обећања, али асфалтирање никако да се реализује.  У последњем периоду, како кажу мештани ове улице, више обећања не стижу. Не стиже ни одговор на захтев за састанак и, како кажу мештани, нико више не жели да чује за њихове проблеме.

Према саопштењу ЈП „За развој ГО Гроцка“, на читавој територији ове локалне самоуправе за ову годину нису опредељена средства за радове на уређењу и санацији некатегорисаних путева.

 

За Жиг инфо:
Жељко Маторчевић

 

Последње