Зеленовић: Све изборне неправилности повезане са СНС

Градоначелник Шапца Небојша Зеленовић рекао је коментаришући ток изборног дана у Шапцу за портал Нова.рс да су све неправилности на бирачким местима везане искључиво за активисте Српске напредне странке, те да је то став и Градске изборне комисије (ГИК).

admin
септембар 5, 2020

0 коментара

2 мин читања
0

 Очигледно је, констатује Зеленовић, да ни ови поновљени избори у Шапцу неће проћи без нерегуларности.

“Оно што сам ја добио као информацију из ГИК јесте да су све неправилности повезани са активистима СНС, који су јавно гласали на бирачким местима – што није дозвољено; утицали на бираче – што није дозвољено; користили мобилне телефоне и реметили јавни ред и мир, што такође није дозвољено. И све су то ствари које утичу на изборним процес. Ја сам сигуран да је ГИК спремна да заштити изборну вољу Шапчана и да се изборни дан приведе крају под неким нормалним околностима”, каже Зеленовић.

Без обзира шта чини СНС, ја сам сигуран да већина Шапчана жели нормалан живот и да ће се и под овим условима изборити за то, рекао је граондачелник.

“Шапчани ће донети један коначан суд о томе да у овом нашем граду ми ценимо слободу и да се наш живот настави даље без снс”, рекао је Зеленовић.

 

Бојана Миловановић    нова

Последње