„Ново лице Србије“ оптужује власт за пропаст „Еко Гроцке“ – Гроцка затрпана смећем док се милијарде троше на „Експо“

deponijeeko grockanenad radovicnovo lice srbije
Жиг Инфо
април 18, 2025

0 коментара

2 мин читања
307

Општински одбор Новог лица Србије у Гроцкој најоштрије је осудио, како наводе, „уништавање јавног предузећа Еко Гроцка у претходном периоду“. Како је изјавио председник овог одбора, Ненад Радовић, управо због „пропасти овог предузећа“ грађани Гроцке су окружени депонијама и смећем које надлежна служба не односи на време.

У саопштењу се даље истиче да је возни парк овог предузећа „десеткован“, а сама возила неисправна и представљају ризик за употребу у свакодневном саобраћају.

„Власт троши милијарде на некакав лажни пројекат Експо, док за становнике Гроцке не могу да обезбеде ни одношење смећа, тиме директно угрожавајући здравље наших суграђана и њихових породица“, поручио је Радовић у име ОО Новог лица Србије Гроцка.

Ново лице Србије сматра да Гроцка „заслужује боље“ и људе који ће се старати о интересима грађана Гроцке и о томе да општина буде чиста, „уместо да џепови функционера буду пуни“. Према њиховим речима, то је могуће искључиво променом тренутне власти на општини Гроцка.

Последње