Почетна » BALOTELI PUKAO U SVLAČIONICI! Počeo da psuje saigrače, a onda je sevnula i pesnica! (VIDEO)

од admin
0 коментар

Mario Baloteli je ponovo pokazao svoj prgavi temperament.

Uz Espreso aplikaciju ni jedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!

Tokom poluvremena utakmice njegove Nice sa Marsejem, nakon prvih 45 minuta, posle kojih je njegov tim gubio sa 2:3, iako je u 16. minutu vodio sa 2:0, potpuno je pobesneo na saigrače zbog neozbiljnog pristupa u odbrani.

SUDIJU PUKAO KOMPLEKS! Imamo najgluplji crveni karton u godini, a igrač ga čak nije ni zaslužio! (VIDEO)

Tri gola za 10 minuta? Jeb*te se – urlao je tamnoputi Italijan, a onda udario pesnicom u reklame u miks zoni, koje su jedva pretrpele udarac.

Inače, Baloteli je bio strelac u 4. minutu, dok je Seri pogodio u 16.

Balotelli furious as Nice collapse v Marseille ???
‘3 goals in 10 minutes! Go f*** yourself!’ (via @jplusun) pic.twitter.com/ZW5nSm7inC

— 101 Great Goals (@101greatgoals) October 2, 2017

Ipak, Okampos je u 26. i 44. minutu, uz pomoć defanzivca Nice Les Melua koji je postigao autogol, učinio da gosti na poluvreme odu sa rezultatom 3:2 u njihovu korist.

Konačan rezultat bio je 4:2 za Marsej, pa Balotelijeve ružne reči i agresivnost nisu doneli ništa drugo, osim dobre priče za novine i malo nemira u svlačionici.

UZNEMIRUJUĆE! Zvezdi Bajerna stradali prednji ukršteni! Gotova sezona, možda i karijera?! (VIDEO)

BONUS VIDEO: Tejlor Ročesti posle prve utakmice za Crvenu zvezdu