Почетна » Rafa, da bi ukrotio Konteovog Azara, potrebna su ti tri Dvajta Gejla! (VIDEO)

Rafa, da bi ukrotio Konteovog Azara, potrebna su ti tri Dvajta Gejla! (VIDEO)

од admin
0 коментар

Fudbaleri Čelsija pobedili su danas na svom terenu ekipu Njukasla sa 3:1 u utakmici 15. kola Premijer lige.

Njukasl je poveo u 12. minutu golom Dvajta Gejla, ali je Čelsi preokrenuo rezultat i na kraju upisao desetu pobedu od početka sezone.

Uz Espreso aplikaciju ni jedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!

Dvostruki strelac za „plavce“ bio je Eden Azar, u 21. i 74. minutu iz jedanaesterca, a mrežu Njukasla zatresao je Alvaro Morata u 33. minutu.

Čelsi je treći na tabeli Premijer lige sa 32 boda, dok je Njukasl na 12. poziciji sa 15. Ekipa sa Stamford bridža u narednom kolu gostuju Vest Hemu, a Njukasl dočekuje Lester.