Почетна » (UŽIVO) Penal i crveni karton izbacili Rad iz koloseka, Boaći to iskoristio, Zvezda – Rad 3:0! (FOTO) (VIDEO)

од admin
0 коментар

Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju Rad u malom gradskom derbiju, ujedno i meču 17. kola domaćeg prvenstva.

Uz Espreso aplikaciju ni jedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!

Izabranici Vladana Milojevića će igrati sa dosta samopouzdanja jer su u prethodna dva meča trijumfovali sa gol razlikom 8:0.

IMAJU PIK NA SRBE! Prvo su razbili Partizan usred Humske, a sada Zvezdi kvare posao sezone! (FOTO) (VIDEO)

„Građevinarima“ ne cvetaju ruže, jer u poslednjih deset mečeva imaju dva trijumfa i osam poraza.

BATE dočekuje Zvezdu sa puno samopouzdanja: Belorusi na korak od titule u svom prvenstvu! (VIDEO)

Sastavi:

Crvnena zvezda: Borjan – Stojković, Le Talek, Babić – Gobeljić, Donald, Kanga, Rodić – Milić, Pešić, Boaći.

Rad: Dejanović – Ljubinković, Denić, Lutovac, Petrović, Tanasijević, Šipčić, Vico, Milošev, Zonjić, Ajković.

(poslednji duel dva tima)

Sva dešavanja pre, za vreme i posle utakmice možete pratiti uz naš dobro poznati „lajv-blog“

27. minut GOOOOOOOOOOOOOOOOL! RIČMOND BOAĆI DONOSI I 3:0.

18. minut – Boaći je levom nogom sa oko 16 metara probao da savlada Dejanović, ali je golman Rada loptu paradnom odbranom prebacio preko prečke. A ONDA PENAL! Lutovac je dobio žuti karton zbog povlačenja, a Ajković direktan crveni zbog svađanja sa sudijom. Boaći za 2:0!

4. minut – GOOOOOOL! U četvrtom minutu tečan napad Zvezde sa leve strane, Pešić je posle greške odbrane postigao svoj 11. pogodak u Superligi.

16:04 – Meč je počeo!

16:00 – Igrači su izašli na teren, meč uskoro počinje.

15:50 – Sprema se neka koreografija na severnoj tribini…

15:40 – Delije polako dolaze u većem broju, a podsetimo da je danas uz šal besplatan ulaz.

BONUS VIDEO: Espreso simulacija žreba za Svetsko prvenstvo 2018