Boleč: Propala „kapitalna“ investicija (foto)

admin
mart 9, 2015

0 komentara

2 min čitanja
6

Dana 03.09.2012 godine svečano je otvorena Gradska česma u Boleču.

Pokretač inicijative za rekonstrukciju česme je Miroljub Radojević – Trale. Pošto je oformljen organizacioni odbor u sastavu: Zoran Negić, Dušica Borović-Nikolić I Aleksandar Stanimirović, napravljen je plan rekonstrukcije koji su zajedničkim snagama izveli JKP „Grocka“ i JP „Vodovod i kanalizacija“ – Grocka. U rekonstrukciji su izmenjene mermerne ploče u podu koje su bile slomljene, ljudskom nemarnošću, postavljene su tri nove česme i stubovi iza česme su ofarbani u bojama zastave Srbije, posađene su biljke koje su oplemenile izgled česme i postavljena je nova klupa za odmor građana Boleča.

Česmu je svečano otvorio predsednik opštine Grocka Dragoljub Simonović koji je tom prilikom građanima Boleča održao kratak govor u kome je napomenuo da je ovo samo početak sređivanja teritorije opštine Grocka i da će se skoro svaki zapušteni kutak zelene površine pretvoriti u neki park.

A tri godine posle „svečanog“ otvaranja jedine kapitalne investicije u Boleču ,na kome je bilo tadašnje celokupno rukovodstvo opštine Grocka, gde su data i razna obećanja, izgleda večeras ovako:

Poslednje