Ubrzo, protest je prekinut jer je sklopljen načelni dogovor između meštana Vrčina i predstavnika GO Grocka. Međutim, meštani ove ulice ponovo protestuju. Razlog je jednostavan, data su im obećanja koja nisu ispunjena.
Za Žig info su rekli da ne žele ni da ih bilo ko od zvaničnika primi, jer oni da slušaju nova obećanja, neće. Prema njihovim rečima, dovoljno je da se krene sa ispunjavanjem već obećanog.
Iz GO Grocka, kao i za vreme „jagnjećih brigada“, nije bilo nikog ko može da da izjavu povodom najnovijeg protesta. Kako je saopšteno od strane radnika obezbeđenja, od onih koji mogu da daju izjave, svi su negde na terenu.
S druge strane, vozilo u vlasništvu predsednika GO Grocka, Dragana Pantelića bilo je parkirano na opštinskom parkingu.
Opširnije u video prilogu:
Za Žig info:
Željko Matorčević