OTVARAJU VEĆ OTVORENO Kako predsednik Grocke svečano otvara dom za stare u Umčarima (FOTO I VIDEO)

admin
decembar 11, 2017

0 komentara

3 min čitanja
7

Kako su naveli  iz Info službe GO Grocka, svečanim presecanjem vrpce, predsednik gradske opštine Grocka Dragoljub Simonović i vlasnik Tomislav Đorđević, danas su  otvorili privatni  Dom za stara lica „Beli dvor Đorđević“, koji se nalazi na adresi Maršala Tita 43 u naselju Umčari.

Tom prilikom Simonović, poželeo je porodici Đorđević puno uspeha u daljem radu, naglašivši da je ovo izuzetan primer, kako lokalna samouprava i privatnici mogu da imaju uspešnu saradnju, koja ima pozitivan ishod, pre svega za sugrađane.

– Rukovodstvo gradske opštine Grocka podržava rad privatnih lica i preduzetnika na našoj opštini,  a ovakav posao i otvaranje jednog ovakvog objekta za naše najstarije sugrađane zahteva veliku odgovornost, ali i ljubav i požrtvovanost  prema tom poslu.Ovo je najsavremenije opremljen dom za stara lica na našoj opštini, a opština Grocka pružila je pomoć i podršku porodici Đorđević za otvaranje ovog privatnog Doma i tu smo da im uvek pomognemo i podržimo njihov rad, koji je usmeren ka najstarim građanima, kojima je pomoć neophodna- rekao je predsednik Simonović a prenosi Info služba GO Grocka.

Međutim, ovaj dom za stare je već predstavljen u emisiji „Treće doba“ koja je emitovana na Drugom programu RTS-a 20. novembra. Dom je već imao korisnike i bio je u funkciji. Tada su gledaoci već saznali od medicinske sestre Biljane Rajić i korisnice Klaudije Kavazov, o posebnim pogodnostima, koje izuzetno opremljeni Dom za stare „Beli dvor“, pruža onima koji su narušenog zdravlja.

Pogledajte snimak od 16. minuta.

Inače, vlasnik ovog doma je prijatelj i veoma bliski partijski kolega predsednika GO Grocka, Dragoljuba Simonovića. Na jednom od njegovih objekata vijorila se zastava pripadnika Romske manjine, kao i zastava naprednjaka.

Za Žig Info:
Željko Matorčević

Poslednje