HUMANITARNA KAFANA „Familija Staro drvce“ obezbedila prevozno sredstvo za najstarije!

admin
januar 12, 2017

0 komentara

2 min čitanja
3

Kafana „Staro drvce“ iz Rakovice, započela je humanitarnu akciju za sve one koji nisu u mogućnosti da izađu iz kuće dok je hladno, tačnije dok traje sneg i dok se ne očiste putevi u obezbeđevinju prevoznog sredstva.

Humanitarna akcija se odnosi na teritoriju Rakovice: Miljakovca, Vidikovca, Železnika, Kanarevog brda, Petlovog i Labudovog brda.  Kako se navodi u saopštenju „FAMILIJE STARO DRVCE“, akcija se odnosi pre svega na najstarije građane ukoliko ne mogu da izađu po osnovne namirnice dok se ne očiste putevi i dok traje sneg. Sve što treba da se uradi jeste da se jave na telefon 061/14-15-988 i neko iz „Drvceta“ će doći do njih i otići po to što im treba o njihovom trošku, a bez ikakve nadnoknade.

Inače, kafana „Staro Drvce“ je i ranije organizovala humanitarne akcije. „Za proslavu Srpske Nove godine“, umesto plaćanja ulaznica gosti su pozvani da ostave neki slatkiš, koji će kasnije biti isporučen deci u Zvečanskoj.

srpska

„Familija drvce“ je već dobila zahvalnicu, zbog ranijih akcija, od osoblja Zvečanske, a Miroslav Jelić, vlasnik kafane je samo kratko za Žig Info rekao „Samo humanost priznajem“.

zahvalnica

Za Žig Info:
Željko Matorčević

Poslednje