Ivana Petrović i Nenad Borovčanin podneli ostavke u Glavnom odboru SPS

admin
oktobar 4, 2016

0 komentara

2 min čitanja
14

Članovi Glavnog odbora Socijalističke partije Srbije Ivana Petrović i Nenad Borovčanin podneli su ostavke na te funkcije, saopšteno je iz SPS-a

BEOGRAD – Članovi Glavnog odbora Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivana Petrović i Nenad Borovčanin podneli su danas ostavke na te funkcije, saopšteno je iz SPS-a.

Kako se navodi u saopštenju, ostavke Ivane Petrović i Nenada Borovčanina podrazumevaju izlazak iz članstva Glavnog odbora, ali ne i napuštanje partije.

„Ostajem dosledna i podnosim ostavku na mesto člana Glavnog odbora SPS. Kao i do sada, nastaviću svoj angažman i doprinos radu svoje partije, kao dugogodišnji član“, navela je Ivana Petrović u tekstu ostavke koji je dostavila Glavnom odboru, Statutarnoj komisiji i predsedniku SPS-a.

Borovčanin je u tekstu ostavke upućene Glavnom odboru SPS-a naveo da daje ostavku na mesto člana Glavnog odbora i da i dalje ostaje član SPS-a.

SPS ranije danas je saopštila je pokrenula disciplinski postupak protiv pet članova najviših organa stranke, ali nije navela kojih.

Beta/Novosti

Poslednje
avgust 23, 2025
158