Miloš Parandilović: Napad na dete autoprevoznika Jaćimovića

auto prevoznik jacimovicdetemilos parandilovicnapad
Žig Info
maj 1, 2025

0 komentara

2 min čitanja
111

Nakon skandaloznog bušenja guma na autobusima i zastrašivanja autoprevoznika Milomira Jaćimovića iz Žablja samo jer je besplatno prevozio studente do RTS-a kriminalni režim je otišao korak dalje. Grupa muškaraca napala je njegovog sina dok je mirno šetao ulicom, samo jer se njegov otac bori za pravdu i jer nije politički podoban, izjavio je predsednik Novog lica Srbije narodni poslanik Miloš Parandilović.

Ovo je tipičan naprednjački manir zastrašivanja svih časnih ljudi. Svi moramo stati uz porodicu Jaćimović, ljudi širom Srbije su već pokazali ogromnu solidarnost pri prvom incidentu, ali sada je neophodno da zaštitimo ove ljude od pomahnitalog nasilnog režima. Ovo se desilo samo par dana nakon što je Vučić poslao žandarme da biju studente u Novom Sadu, i jasno je da samo ponavlja matricu nasilja, dodaje Parandilović.

Novo lice Srbije zahteva hitnu istragu i pronalaženje napadača koji su izveli ovaj sramni čin, kao i nalogodavaca. Pružamo punu podršku Milomiru Jaćimoviću i njegovoj porodici. Pozivamo sve dobre ljude na širok front solidarnosti u ovakvim slučajevima jer u borbi za bolju Srbiju moramo čuvati jedni druge od represije režima, zaključio je Parandilović.

Poslednje