Miloš Parandilović:BIA LOVI STUDENTE DOK STRANE SLUŽBE VRŠLJAJU PO SRBIJI NESMETANO

milos parandilovic
Žig Info
septembar 23, 2025

0 komentara

3 min čitanja
24

Bezbedonosno-informativna agencija pod kontrolom SNS se pretvorila u pogon za praćenje i progon političkih aktivista i građana koji misle slobodno. U isto vreme dok se BIA bavi „domaćim neprijateljima“ kao u filmu „Balkanski špijun“, u Moldaviji se vodi istraga protiv lica koja su navodno obučavana u Srbiji od strane ruske obaveštajne službe za izazivanje nemira.

Srbija je postala dragstor za sve velike sile i svaka od njih dobija sve što po želi samo kako bi održavali režim na vlasti. EU će dobiti Rio Tinto, Kinezi rudnike i prirodna bogastva, Amerikanci generalštab, dakle svi mogu da dobiju po deo Srbije od Vučića – izjavio je predsednik stranke Novo lice Srbije narodni poslanik Miloš Parandilović.

BIA je degradirana planski, ni u jednoj normalnoj zemlji nije moguće da na čelu obaveštajne službe budu keramičar Gašić i zavisnik Vulin, to može da se desi samo u Vučićevoj Srbiji. Oni su vaskrsli UDBU u Srbiji i niko se ne bavi zaštitom interesa države već samo održavanjem diktature Aleksandra Vučića – dodaje Parandilović.

Novo lice Srbije čvrsto stoji pri stavu da je departizacija bezbedonosnih struktura, ali i odgovornost svih onih koji progonili ljude samo zbog njihovih političkih mišljenja temelj promena u društvu. Zahtevamo od institucija hitan odgovor o tome da li su strane službe obučavale ljude po Srbiji i ako jesu zbog čega su dopustili to. Naša služba se kao i čitav Vučićev režim pretvorila u vazala – zaključio je Miloš Parandilović

Poslednje
Pretplati se na našu mejl listu

Prijavite se na našu mailing listu i budite uvek informisani!

Poslednje