ŠLIHTANJE ZA SVE PARE! Vulin tražio da se na zid okači Vučićeva fotka, a onda to proglasio VOJNOM TAJNOM!

admin
avgust 19, 2017

0 komentara

3 min čitanja
4

Ministar vojni Aleksandar Vulin dokazao je da mu nema ravnog kada je reč o podilaženju.

On je zvaničnim dopisom, pod oznakom HITNO, predložio da se u službene prostorije Ministarstva odbrane i Vojske Srbije postave fotografije predsednika Republike Aleksandra Vučića, saznaje Kurir u kabinetu ministra odbrane!

Tako Vulin, u čak tri varijante, predlaže da se Vučićeve fotografije postave na sledećim mestima:

– U prvoj varijanti bile bi postavljene u kabinetima i kancelarijama načelnika i zamenika načelnika Generalštaba VS, zatim načelnika organizacionih jedinica GŠ VS, kao i komandanata brigada i bataljona, profesionalnih vojnih lica poput brigadnih generala, glavnih podoficira brigade i višim.

– U drugoj varijanti Vučićeve slike bile bi postavljene i u salama domova Vojske Srbije i vojničkim klubovima u kojima se održavaju svečani skupovi.

– U trećoj varijanti Vulin svojim predlogom obuhvata načelnika i zamenika načelnika Geberalštaba VS, zatim načelnike organizacionih jedinica GŠ VS, komandante operativnog nivoa i komandante garnizona i garnizonskih mesta.

Na kraju dopisa ministar Vulin traži i da mu se u predviđenom roku pošalju podaci o potrebnom broju fotografja, ali i ramova za fotografije predsednika!

Ipak, da stvar bude gora, 45 minuta pošto je Kurir objavio da je ministar odbrane Aleksandar Vulin zvanično izdao naređenje, pod oznakom HITNO, da se u službene prostorije Ministarstva odbrane i Vojske Srbije postave fotografije predsednika Republike Aleksandra Vučića, on je taj dokument proglasio vojnom tajnom!

 

 

(Espreso.rs / Kurir.rs)

Poslednje
Pretplati se na našu mejl listu

Prijavite se na našu mailing listu i budite uvek informisani!

Poslednje