Englezi se podsmevaju Srbiji: Vide „orlove“ kao najlakše na Evru

1996
Drugi Pišu
novembar 21, 2023

0 komentara

2 min čitanja
18

Priželjkuju „orlove“ na Evropskom prvenstvu.

Engleski mediji, tačnije „Skaj Sports“, otkrili su koja bi, po njihovom mišljenju, bila najpovoljnija grupa za reprezentaciju Engleske na Evropskom prvenstvu, i u njoj se nalazi Srbija.

Izabrali su Albaniju, Sloveniju i Srbiju kao najpovoljnije protivnike na šampionatu koji će se naredne godine održati u Nemačkoj. Srbija će na Evropskom prvenstvu biti u poslednjem četvrtom šeširu, što znači da „Skaj Sports“ smatra Srbiju najlakšim protivnikom iz najslabijeg šešira.

Prognozirali su i najtežu grupu za njihovu ekipu i u njoj su Danska, Holandija i Hrvatska koja se još uvek nije ni plasirala.

Srbija se plasirala na Evro nakon remija protiv Bugarske 2:2 na domaćem terenu u nedelju. „Orlovi“ su, sa 14 bodova iz osam utakmica, zauzeli drugo mesto u kvalifikacionoj grupi sa Mađarskom (koja je bila prva), Crnom Gorom, Litvanijom i Bugarskom.

 

Foto: Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Vojislav Nedeljković   Nova

Poslednje