Почетна » ПЕТ МЕДАЉА ЗА МОМКЕ ИЗ ГРОЧАНСКОГ „КИК-БОКС ТИМА ГАРДЕЦ“

ПЕТ МЕДАЉА ЗА МОМКЕ ИЗ ГРОЧАНСКОГ „КИК-БОКС ТИМА ГАРДЕЦ“

од admin
0 коментар
127117888 284341546336359 790852947744026095 n

На Првенству Србије, одржаном у суботу, 14. новембра, у Хали спортова „Сента“, у организацији Кик-бокс савеза Србије и Будо клуба „Сента“, на којем је учествовали 129 такмичара из 26 клубова грочанин Алекса Рапајић (21) у конкуренцији сениора у категорији -69 килограма освојио је бронзану медаљу.

127155344 1355268658145159 4370152135699745755 n 1

На Првенству Београда, одржаном у недељу 1. новембра, у Спортско-рекреативном центру „Љубомир Ивановић Геџа“ у Младеновцу, у организацији Спортског савеза Београда, а под покровитељством Секретаријата за спорт и омладину града Београда момци из „Кик-бокс тима Гардец“, предвођени тренером Предрагом Николићем освојили су три златне и једну бронзану медаљу у дисциплини кик-лајт.

127194910 851793938928024 7129580621242955560 n

127185800 1791525907678751 1048679778662016935 n

127276732 666928797270251 8001460162268272334 n

Златне медаље у Гроцку су донели у конкуренцији јуниора Михајло Мијаиловић (17) из Бегаљице у категорији -57 килограма, а у конкуренцији сениора Алекса Рапајић (21) из Горцке у категорији -69 килограма и Милош Марковић из Гроцке у категорији +94 килограма, док је у конкуренцији сениора Ненад Радосављевић (22) из Бегаљице у категорији -79 килограма освојио бронзану медаљу. Такмичари из Кик-бокс клуба „Про-Кик“ предвођени тренером Зораном Васиљевићем освојили су на Првенству Београда још три златне медаље и награђени су пехаром за најбољи клуб Београда.