Почетна » Партизан убедљив на старту припрема, противник није имао никакве шансе

Партизан убедљив на старту припрема, противник није имао никакве шансе

од Други Пишу
0 коментар

Убедљива победа.

Фудбалери Партизана савладали су Младост из Лучана 4:0 у првој припремној утакмици на Кипру.

Партизан је пре одласка на припреме успео да обезбеди прво место на табели са бодом више у односу на Црвену звезду, са скором од 15 победа и по два ремија и пораза.

Црно-бели су против Младости дошли до предности голом Гајаса Захида већ у четвртом минуту након одличне акције.

Самед Баждар је недуго затим дуплирао предност Партизана. Истрчали су црно-бели контру, Ксандер Северина је прошао по страни и центрирао, а Баждар је затресао мрежу Лучанаца. Исти играч је решио да обележи ову проверу, па је у 40. минуту увећао предност црно-белих на 3:0.

Коначан резултат постигао је Михајло Петровић сјајним голом на почетку другог дела утакмице.

Партизан је од самог почетка имао иницијативу. Црно-бели дошлу су до ране предности, коју су касније само увећавали. Младост је у ретким ситуацијама успевала да нешто конкретно уради.

Најбољу прилику имала је са пенела, али је Стевановић одбранио једанаестерац. Била је ово добра представа црно-белих.

Партизан – Младост 4:0 (3:0)

(Захид 4, Баждар 28, 40, Петровић 48)

Партизан: Стевановић, Стојковић, Антић, Марковић, Де Медина, Стјепановић, Натхо, Захид, Северина, Трифуновић, Баждар

У другом полувремену играли су: Крунић, Филиповић, Шеховић, Рогановић, Саничанин, Шћекић, Мирчетић, Петровић, Калулу, Јевремовић, Д. Јовановић.

Младост: Стаменковић, Варјачић, Андрић, Жунић, Лековић, Удовичић, Пејовић, Переира, Бојић, Величковић, Јакуба.

У другом полувремену играли су: Самчовић, Прибаковић, Јоксимовић, Дивац, Ћирковић, Тумбасевић, Филип Жунић, Фрајдеј, Сремчевић, Ћирић, Радивојевић

Crvena zvezda vs Partizan Foto:Amir Hamzagić/Nova.rs