Почетна » ОНИ СУ ПОБЕДНИЦИ Финално вече Малог ноћног турнира Умчари 2016 (ФОТО)

ОНИ СУ ПОБЕДНИЦИ Финално вече Малог ноћног турнира Умчари 2016 (ФОТО)

од admin
0 коментар

У борби за треће место, Романтичари су поразили екипу Нил Транс резултатом 14:1.

Након неколико неуспелих акција у првих пар минута игре, играчи Нил Транса су посустали и тако Романтичарима отворили пут до победе. На полувремену је Нил Транс губио са 8:0, а до краја утакмице успео је да постигне само један гол.

Нил Транс

За екипу Романтичари шестоструки стрелац био је Радаковић, три гола дао је Марковић, два Пантић, а по један погодак имали су Жмурић, Радојичић и Ранковић.

Романтичари

Једини стрелац за Нил Транс био је Пантелић. На овај начин Романтичари су потврдили победу од 3:2 коју су у осмом колу остварили над Нил Трансом.

Коначан резултат: 20:15 Романтичари – Нил Транс (8:0) 14:1

Играчи Пекаре АС су у финалној утакмици победили К-Тим и тако освојили турнир. Пекара АС је поготком Живковића добила прво полувреме са 1:0.

Пекара АС

Иако је у другом полувремену Николић успео да изједначи резултат, Стевановић и Младновић су поново довели свој тим у вођство и поставили коначан резултат 3:1.

К -Тим

Занимљиво, у претходном сусрету, Пекара АС је истим резултатом изгубила од К-Тима.

Коначан резултат: 22:00 Пекара АС – К-Тим (1:0) 3:1

Остале награде:

Милан Радаковић (Романтичари) је са укупно 15 погодака проглашен за најбољег стрелца, Стефан Стевановић (Пекара АС) је проглашен за најбољег играча, а Александар Маторчевић (С времена на време) за најбољег голмана турнира.

Они су, као и трећепласирана екипа, награђени пехарима, а прве две екипе су, осим пехара, добиле и новчане награде.

Између утакмица одржан је мини турнир у женском рукомету за девојчице 2005. годиште и млађе.

Рукометашице- све три екипе

Мале рукометашице из ОРК Умчари биле су домаћини рукометашицама РК Космај из Раље и РК Ударник из Лозовика.

ОРК Умчари

Одигране су три утакмице, а екипа РК Космај је победила ОРК Умчари 19:15 и РК Ударник 21:13, док су ОРК Умчари и РК Ударник играли нерешено 17:17.

РК Ударник

РК Космај је освојио прво, ОРК Умчари друго и РК Ударник треће место, а свака од екипа је награђена пехаром и медаљама.